ارتباط با واتس اپ خیاطی آنلاین
  ورود / ثبت نام

درباره خیاطی آنلاین


خیاطی آنلاین اولین استارت آپ در حوزه ی خیاطی میباشد که به صورت آنلاین تمام کارهای خیاطی شما را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای با خدماتی نوین و عالی انجام میدهد. از متفاوت ترین خدمات مجموعه ی خیاطی آنلاین پرو و اندازه گیری لباسهای شما در منزل و یا محل کار شما میباشد که برای اولین بار در مجموعه ی خیاطی آنلاین این امکان فراهم شده است. همچنین از دیگر خدمات خیاطی آنلاین دریافت و ارسال رایگان سفارشات شما میباشد که در هر زمان و مکانی ‌که بخواهید برایتان امکان پذیر است .


خدمات خیاطی آنلاین

اغلب ما به دنبال راهی برای رفع نیازهای خودو سهولت درانجام کارهای روزمره‌ی خومان در زندگی هستیم و یکی از مهمترین نیازهای ماتامین پوشاک مورد نیاز برای خود و خانواده میباشد.
درروزهای همه گیری کرونا و تغییر در نوع و سبک‌زندگی در سالهای اخیر کسب و کارهای آنلاین اهمیت بیشتری پیدا کردنداز این رو بر آن شدیم تا ما هم بتوانیم خدمات آنلاین خود را ارائه دهیم.
با افتخار خدمت شما عزیزان اعلام میداریم که این مجموعه به عنوان اولین خیاطی آنلاین در کشور آماده‌ی خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

درباره خیاطی آنلاین

خیاطی آنلاین به کمک شما آمده که در روزهایی که مجبور هستیدبه هر دلیلی در منزل بمانید و وقت آن را ندارید که برای خرید پارچه و یا دوخت یا تعمیر لباسهای خود از منزل خارج شوید این امکان را به شما میدهد که بتوانید فقط با یک تماس کادری مجرب رادر منزل و یا محل کار خودبرای پرو و اندازه گیری و حتی انتخاب پارچه ی مورد علاقه ی خود را داشته باشید.


خیاطی آنلاین

خیاطی آنلاین با اجرای ایده ای عالی و فوق العاده تصمیم گرفته است طرح نوینی را برای انجام کارهای خیاطی به صورت آنلاین برای اولین بار در کشور طراحی کند که شما عزیزان بتوانید در هر زمان و هر مکان به راحت ترین شکل ممکن از خدمات تعمیرات تخصصی و دوخت حرفه ای انواع لباس بهره مند شوید.
 
از خدمات خاص و حرفه ای مجموعه خیاطی انلاین تعمیرات کاملا تخصصی و حرفه ای انواع لباس میباشد
ما در این مجموعه تمام توان خود را به کار گرفتیم تا شما بتوانید به راحت ترین و عالی ترین شکل ممکن از خدمات ما استفاده نمایید .
شما میتوانید از خدمات انلاین ما از قبیل پرو و اندازه گیری در منزل و محل کار شما ،سرویس های رایگان دریافت و تحویل کار و حتی خرید پارچه به صورت اینترنتی استفاده نمایید
شما میتوانید با استفاده از سرویس سفارش انلاین به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید و یا به صورت تماس تلفنی ما را در جریان جزئیات سفارش خود قرار دهید
شما حتی میتوانید به صورت حضوری از خدمات ما استفاده نمایید که در این روش هماهنگ کردن زمان پرو از قبل الزامی میباشد.

سفارشی دوزی انواع لباس

دوخت سفارشی انواع کت، شلوار، پیراهن و جلیقه مردانه با پرو و اندازه گیری در منزل و محل کار شما.

© Copyright 2015-2023 zidex - All Rights Reserved - Develop by: zidex