ارتباط با واتس اپ خیاطی آنلاین
  ورود / ثبت نام

سوالات متداول خیاطی آنلاین

چگونه سفارشات خود را بصورت آنلاین ثبت کنیم؟

اولین روش ثبت سفارش به صورت آنلاین می‌باشد که در این روش شما می‌توانید با استفاده از دکمه های سفارش آنلاین که در اکثر نقاط سایت مشخص شده می‌باشد فرم مربوط به سفارش خود را پر کرده و منتظر تماس سفیران خیاطی آنلاین باشید. روش دوم برای ثبت سفارش آنلاین از طریق واتساپ می‌باشد که در سایت با عنوان تماس در واتساپ مشخص شده است و شما میتوانید به راحت ترین شکل ممکن از آن برای ثبت سفارش خود استفاده نمایید. توجه داشته باشید که دکمه “تماس در واتساپ” هنگام مشاهده سایت در صفحه نمایش موبایل نمایان است.

آیا ثبت سفارش خیاطی بصورت تلفنی امکان پذیر است؟

یکی دیگر از روش‌های ثبت سفارشات، بصورت تماس تلفنی می‌باشد که شما می‌توانید از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس‌ با ما سفارشات خود را ثبت کنید.

مراحل بعد از ثبت سفارش چیست؟

همانطور که قبل‌تر توضیح دادیم شما می‌توانید بصورت آنلاین و همچنین بصورت تلفنی سفارشات خیاطی خود را ثبت کنید بعد از ثبت سفارش در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان و مکان پرو از سمت شما مشخص شده و سفیران خیاطی آنلاین در محل مورد نظر، حضور یافته سفارشات را تحویل گرفته و بعد از انجام دادن کارها خواسته شده آنها را برای شما باز می‌گردانند شما در این قسمت می‌توانید زمان و محل پرو و حتی نوع خیاط آقا یا خانم را به دلخواه مشخص نمایید.

پرو و اندازه گیری لباس چگونه صورت میگیرد؟

پس از آن که سفارشات خیاطی خود را ثبت کرید، کارشناسان ما در محل و مکان مورد نظر شما حضور یافته بدین ترتیب پرو و اندازه گیری توسط خیاط خانم یا آقا در محل شما صورت میگیرد.

نحوه پرداخت هزینه‌ها چگونه است؟

پرداخت هزینه ها از چند روش امکان پذیر میباشد،
1-اولین روش به صورت لینک های مستقیم  امن که به صورت sms برای کاربران با سر شماره های مشخص شده در خیاطی انلاین ارسال میشود.
2-روش دوم ازطریق دستگاه پز سیار. 
3-روش سوم به صورت کارت به کارت به شماره حساب های  مشخص شده در سایت میباشد.

چگونه میتوانیم از قیمت و اجرت کارهای تعمیری و یا دوخت سفارشی مطلع شویم؟

به دلیل تنوع بالای خدمات و انواع متفاوت لباس‌ها هزینه ها نیز متغیر میباشد شما میتوانید با تماس تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی مجموعه خیاطی آنلاین بعد از مشخص نمودن ایرادات لباس‌های خود از هزینه های آنها مطلع شوید.

انجام تعمیرات لباس چه مقدار زمان میبرد؟

بدلیل انجام شدن تخصصی کارها در مجموعه خیاطی آنلاین زمان آنها نیز متغیر میباشد ولی حدودا از دو ساعت تا 72 ساعت زمان برای انجام دادن کارهای تعمیری مورد نیاز میباشد.

آیا امکان مراجعه حضوری به مجموعه وجود دارد؟.

بله شما می‌توانید با هماهنگ کردن حداقل، از یک روز قبل به صورت حضوری به مجموعه مراجعه کرده و از خدمات ما بهره مند شوید.© Copyright 2015-2023 zidex - All Rights Reserved - Develop by: zidex